Heleros kennel | Näituseliini Saksa lambakoerad | Kutsikad, kutsikate müük  
SÜNDMUSTE KALENDER
Detsember 2019
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
JÄRGNEVAD SÜNDMUSED
 

Helerose treenerid

Rene Radala - kaitsekoolitus
Janar Klement - kaitsekoolitus

Merlin Kanter - kuulekuse ja jäljekoolitaja 

Õnne-Mare Sagur - kuulekuse koolitaja   

Janne Vaarja - jäljekoolitus
Katriin Salumaa - näitusetreeningud
Terje Tammemäe - näitusetreeningud
Alla Petrova - kuulekuskoolitus (Mustamäe, TSKK plats Pirital, )
Ülle Üksik - kuulekuse ja jäljetreeningud (asukoht: Mõigu, Peetriküla) 

Janar Klement

Politsei vaneminspektor Janar Klement töötab hetkel instruktorina Sisekaitseakadeemia Politsei- ja Piirivalvekolledži Teenistuskoerte Koolituskeskuses. Janar Klement on oma teenistuskoera, isase tööliini saksa lambakoeraga Piirikoer Istwan, saavutanud KK-3 ja IPO-2 tulemuse.  2006. aastal tunnistati Istwan Eesti Parimaks Piirivalvekoeraks ja 2008. aastal saavutas Istwan Lätis toimunud Balti riikide lahtistel kuulekuse meistrivõistlustel meistritiitli.

Janar on "varrukamehena" koerte kaitsekoolitust läbi viinud viimased kaks aastat. 2009. aastal läbis ta EKL varrukamehe (kaitsekoolitaja) atestatsiooni ning alustas stažeerimist. Tänaseks on ta juba töötanud varrukamehena mitmetel suurematel näitustel ja võistlustel. 

Rene Radala

Rene Radala töötab Sisekaitseakadeemia Teenistuskoerte Koolituskeskuses peaspetsialistina. Ta oli Piirivalve koerajuht aastatel 1994-2004. Hetkel koolitab Rene piirivalve- ja polistekoertele jälje- ja kaitsetööd. 

Kaitsetööd on Rene Radala teinud alates 1994. aastast, kuid koeraspordi poolega on kokkupuude alates aastast 2003, kui ta asus Aivo Oblikase õpilaseks. 

Atesteeritud varrukamees alates aastast 2008. Vastuseks küsimusele: "kellele ja miks on kaitsekoolitus vajalik?", vastab Rene: “Kaitsetöö on üks huvitavaid osasid koeraspordis, mis annab võimaluse inimesele tänavalt oma koeraga kvaliteetselt koos aega veeta.”
KENNELI RAHVALE
Jäta kasutaja meelde:
Registreeri kasutajaks
Treeningplatsid
Treenerite tutvustused
Treeningplatsi kasutus
treenerite-tutvustused, Kennel Heleros saksa lambakoer koerte kasvatus koerte aretus kutsika müük võistluskoerad näituskoerad saksa lambakoerad kutsikad kennel koerte näitused koerte võistlused kutsikas koerte müük IPO PJK FH SCHH KK SK näitused. Koerte müük Heleros. Kennel. saksa lambakoer koer koerad näitusliin näituseliini saksa lambakoera kutsikate müük näituseliini koerad näituse liini saksa lambakoer, treenerite-tutvustused
KENNEL HELEROS      Keila-Joa, Adra küla, Harjumaa     |     Omanik Heli Vaab: +372 51 03438     |     heli@heleros.ee Kodulehed: Amelia IT Partner